Pult centrální ochrany

Pult centrální ochrany

Pult centrální ochrany (PCO) nebo nově také dohledové a poplachové přijímací centrum (DPPC) je řídící a operační centrum, kde naši operátoři vyhodnocují zprávy z jednotlivých objektů a dle Vašich individuálních požadavků předávají informace, vysílají zásahová vozidla, sledují jejich pohyb, předávají úkoly technikům a komunikují s Vámi 24 hodin denně.

Vaše objekty můžeme napojit několika přenosovými trasami a technologiemi:

  • Pomocí vysílače v naší vlastní radiové síti
  • Datově s využitím sítí mobilních operátorů (GPRS komunikátory NAM, Paradox, Jablonet)
  • Přes telefonní linku

Provozujeme PCO českých výrobců NAM system a Jablotron vč. jejich dalších technologií pro přenos signálů a střežení objektů. Na PCO můžeme střežit nejenom systémy proti vloupání nebo požáru, ale také vaše mobilní objekty díky GPS trackerům nebo kritické technologické veličiny, které jsou pro Vás důležité monitorovat 24 hod. denně.

Ve Zlíně provozujeme vlastní zásahovou jednotku, ve vzdálenějších lokalitách pro Vás můžeme zajistit výjezd zásahových jednotek spolupracujících agentur.

V případ zájmu o napojení na pult centrální ochrany nás kontaktujte a my Vám nabídneme nejvhodnější variantu pro vaši bezpečnost.


GPS sledování mobilních objektů

Pro sledování vozidel a objektů využíváme technologii českého výrobce. S GPS jednotkami je možné sledovat nejen polohu, ale i další veličiny jako rychlost, akceleraci, teplotu, spotřebu paliva, provoz strojů a mnoho dalších. V případě havárie Vám jednotka může automaticky přivolat pomoc, nebo Vás upozorní na odtah vozidla či krádež kol. Hlídání je možné připojením na PCO nebo můžete vše obsluhovat ve webové nebo mobilní aplikaci. K dispozici máte také knihu jízd. Pro další využití a vaše požadavky kontaktujte naše obchodní oddělení obchod@systemplus.cz, nebo se obraťte na dispečink ONIsystem.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je ONIsystem-1.jpg.

Napište nám