Profil

SYSTEM plus Zlín – přední dodavatel bezpečnostních technologií

Kvalita, preciznost, spolehlivost a spokojenost zákazníka jsou pro nás na prvním místě. Charakterizuje to naše poslání a nabídka našich nadstandardních služeb v oblasti elektronických zabezpečovacích signalizací, elektronických požárních signalizací, kamerových a přístupových systémů. Navrhujeme také chytré systémy pro města a obce a tvoříme pokročilá bezpečností řešení.

Politika firmy je zaměřená na nejnovější poznatky v oborech zabezpečení a zvyšování kvality nabízených služeb. V 90. letech, krátce po založení firmy, jsme získali zahraniční know-how od firem ze Švýcarska a Belgie, a tyto nové poznatky jsme hned začali využívat u nás. Jde nám o maximální pochopení potřeb našich zákazníků a snažíme se překonat jejich očekávání. Poskytujeme bezpečnostní služby nejvyšší kvality. 

Nejsilnější jsme ve Zlínském regionu, kde jsme začínali. Právě zde jsme zabezpečili velké množství objektů, od Zikmundovy vily, přes banky, pošty, až po velké průmyslové objekty. Postupem času jsme se ale dostali za hranice regionu a dnes realizujeme zakázky i na Moravě a po celé České republice. Na naše zakázky poskytujeme komplexní služby jako servis, revize a poradenskou činnost pro bezchybnou funkčnost systémů a maximální spokojenost zákazníků.

Zdeněk Džoganik, jednatel

HISTORIE FIRMY V KOSTCE

1990
zahájení činnosti v oboru bezpečnostních technologií
1992
založení firmy System plus Zlín
1996
získání zahraničního know-how
1998
vybudování vlastního PCO
2000
přechod na technologii NAM a výstavba vlastní radiové sítě
2001
přestěhování do vlastní budovy
2002
zřízení vlastní zásahové jednotky
2010
dodávka technologie PCO pro HZS a výhradní spolupráce pro napojování EPS ve Zlínském kraji
2019
provoz nového PCO Jablonet

NAŠE ÚSPĚCHY

3000+

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

30+

LET NA TRHU

30+

ZAMĚSTNACŮ

3000+

AKTUÁLNÍCH
KLIENTŮ PCO

Napište nám