Elektronické zabezpečení

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS)

Nabízené služby

Vaši domácnost, garáž nebo třeba firmu Vám můžeme zabezpečit tak, že nainstalujeme poplachový zabezpečovací systém (alarm). Tento systém je dále možné napojit na pult centrální ochrany se zajištěním výjezdu hlídky v případě poplachu, nebo Vás můžeme telefonicky kontaktovat. Pokud nevyužijete služeb PCO, je možné si nechat při poplachu zasílat SMS zprávy, případně využít mobilní aplikace pro zajištění přehledu o dění systému s možností jeho vzdáleného ovládání.
Nabízíme návrh, montáž, servis a revize systémů.

Dodáváme a montujeme produkty od známých světových i domácích výrobců Paradox, Jablotron, DSC, NAM system, Honeywell. Dodáváme pouze ověřené a spolehlivé výrobky.

Jak postupovat pro zabezpečení vašeho objektu

1) Kontaktujte nás a popište problematiku, kterou chcete řešit
2) V domluveném čase s Vámi projdeme určené místo a vyhodnotíme možnosti zabezpečení
3) Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku a navrhneme vhodný systém
4) Při objednání zajistíme realizaci, výchozí revizi, zaškolení obsluhy, předávací dokumentaci, popřípadě napojení na PCO naší firmy
5) Montáží u nás nic nekončí, zajistíme Vám záruční i pozáruční servis a revize systémů vlastními proškolenými techniky
Orientační cena zabezpečení objektu vč. materiálu (ústředna, klávesnice, 4 detektory, komunikátor) a montážních prací se pohybuje od 20 000,- Kč. Přesná cenová nabídka bude zpracována individuálně na základě obhlídky objektu, zvoleném systému, počtu prvků systému a Vašich požadavků.

Monitorování objektu nabízíme od 200,-/měs. a střežení objektu s výjezdem hlídky od 500,-/měs. Cena závisí na velikosti systému, dojezdové vzdálenosti a na individuálních ujednáních.

CHRÁNÍME TO, NA ČEM VÁM ZÁLEŽÍ

Napište nám