Napojování EPS na PCO HZS Zlínského kraje


Společnost System plus Zlín s.r.o. je partnerem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje (HZS ZK) pro napojování a technické zajištění přenosu signálů z EPS na PCO HSZ ZK.

Pro napojení EPS na PCO využíváme primárně vlastní radiovou síť a jako záložní komunikační trasu GPRS přenos v síti GSM operátorů. Pokud není v místě dostupný radiový signál, objekt je napojen přes LAN síť a Internet a jako záloha zůstává GPRS přenos.

Zajišťujeme zaměření signálu, konzultaci pro umístění vysílače a antén, dodávku a montáž ZDP, součinnost s dodavatelem EPS na propojení a zprovoznění komunikace s ústřednou EPS, konfiguraci objektu na PCO.

Provozujeme PCO NET-G na straně hasičského záchranného sboru a současně náš PCO sloužící jako záložní. Signály z EPS jsou zasílány současně na oba pulty pro zajištění maximální spolehlivosti přenosu informací.

Pro bližší informace ohledně připojení objektu na PCO HZS Zlínského kraje nás kontaktujte na obchod@systemplus.cz případně na telefonu 577 211 157 (Ing. Zdeněk Šták)

Vzorovou dokumentaci pro napojení objektu na PCO HZS ZK najdete v sekci Dokumenty

ZDP

Napište nám