Profil

SYSTEM plus Zlín, s.r.o. je  dodavatelem zabezpečovací techniky s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v tomto oboru. Filozofií firmy je budování vzájemné prospěšnosti a důvěry.

V technické oblasti je politika firmy zaměřená na nejnovější poznatky v oborech zabezpečení a zvyšování kvality nabízených služeb.

V obchodní oblasti se orientujeme na pochopení současných a budoucích potřeb zákazníků, plnění jejich požadavků a snažíme se překonat jejich očekávání.

Firma zahájila svou činnost v roce 1990, přičemž od počátku její existence je kladen důraz na maximální profesionalitu, spolehlivost a kvalitu provedených prací a instalované techniky v zabezpečeném objektu.

Veškeré informace a poznatky, které jsou firmě poskytnuty o majiteli, výši chráněných hodnot, či bezpečnostních opatřeních považují pracovníci firmy za přísně důvěrné. Jsme připraveni reagovat na Vaše požadavky a navázat dlouhodobou spolupráci v komplexnosti všech uvedených služeb.

Společnost SYSTEM plus Zlín, s.r.o. se zabývá:

  • Provozem Pultu Centrální Ochrany s vlastním výjezdem a s garancí dojezdu. Na PCO je možno se připojit pomocí vlastní rádiové sítě NAM Global, telefonem, GSM/GPRS sítí.
  • Provozem Pultu Požární ochrany s výjezdem Hasičského Záchranného Sboru.
  • Projekcí, montáží, revizemi, servisem elektronických zabezpečovacích signalizací, elektronických požárních signalizací, kamerových,  kontroly přístupu a docházky, kontroly obchůzek strážných.
  • Servisem a připojováním elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) na Městskou policii Otrokovice, TOMA Otrokovice
  • Připojování požární signalizace (EPS) na PCO Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Od listopadu 2004 pracuje firma dle standardu systému jakosti ISO 9001.